Hовини

11.10.2017

КАТ Карго буде приймати участь в Українському автомобільному форумі 2017

КАТ Карго буде приймати участь в Українському автомобільному форумі 2017

31 жовтня у Львові в конференц-залі «Леополіс» Хол відбудеться Український автомобільний форум "Прискорюючи інтеграцію України в європейську мережу постачальників автомобілебудівної галузі".

Останнім часом набирає обертів тенденція до ввезення великих інвестицій в Україну, але значною мірою вона залишається непоміченою у тому розумінні, що не привертає увагу широкого бізнес-співтовариства.

Найбільші світові виробники автомобільних компонентів на чолі з Німеччиною, Японією й Північною Америкою відкривають виробничі майданчики, в основному, на Західній Україні, для обслуговування своїх глобальних OЕМ-клієнтів, чиї автомобілебудівні заводи розташовані по той бік кордону з ЄС.

Це дозволяє їм використовувати конкурентне середовище зарплат в Україні, кваліфіковану робочу силу й логістичні переваги близькості до ЄС, з яким Україна має режим вільної торгівлі.

До того ж, українські вітчизняні виробники легкових автомобілів, автобусів і вантажівок пильно спостерігають за поступовим підйомом економіки, чекаючи позитивного впливу на обсяг продажів автомобілів і підвищення попиту.

Український автомобільний форум створить для вас унікальну платформу, де можна почути й побачити всіх ключових учасників цієї галузі, зокрема:

  • Високопоставлених чиновників національного й місцевого рівнів, які викладуть погоджені стратегії підтримки й стимулювання інвестицій у зростання автомобільного сектору України;
  • Керівників регіональних і національних відділень найбільших світових і вітчизняних виробників автокомпонентів, які розширюють свої виробничі потужності в Україні для обслуговування OЕМ-клієнтів у сусідніх країнах ЄС;
  • Представників менеджменту провідних українських автомобілебудівників, які розкажуть про стратегії розвитку своїх компаній, у тому числі про плани нарощування виробництва й розширення модельної лінійки, а також обговорять, що потрібно для сприяння цьому;
  • Директорів із закупівель найбільших світових автовиробників, відповідальних за вибір постачальників у даному регіоні, які обговорять можливості розширення своїх програм із залучення підрядників в Україні й поділяться досвідом, накопиченим на даний момент.

КАТ Карго Лоджістікс Україна буде відігравати активну роль на Форумі та запропонує дискусію на тему: «Індустріальна та inbound логістика – постачання компонентів на виробництво. Європейський досвід та перспективи розвитку на українському автомобільному ринку».

Щоб отримати ексклюзивнузнижку КАТ Карго 50%, при реєстрації вкажіть код CAT25. Для детальної інформації зверніться до:

  • Стівена Батлера Керуючий партнер (зміст програм, склад груп спікерів і розвиток бiзнесу, партнерська взаємодія з корпоративними спонсорами, реєстрація делегатів та інформаційні запити) + 44 (0) 20 8979 6978 stephen.butler@strategy-council.com
  • Ольги Стефанцової Директор з маркетингу (співпраця з засобами масової інформації, галузевими асоціаціями та акредитація преси) +38 (068) 2597926 olga.stefantsova@strategy-council.com

Будемо раді зустрічати Вас у Львові на Форумі, який обіцяє стати продуктивною зустріччю української та міжнародної автомобільних спільнот.

« Повернутися