Hовини

01.12.2017

STVA Group приєдналась до Groupe CAT

STVA Group приєдналась до Groupe CAT

Придбання STVA стало одним з останніх європейських надбань Groupe CAT за останні 7 років, серед яких Trial, Toquero, Fleetpoint, VSE, Sintax і CVT. Проте, STVA є найбільшим поглинанням, яке компанія зробила з точки зору обороту, кількості персоналу та інтегрованих активів.

Groupe CAT тепер є одним з найбільших транспортних перевізників готових автомобілів за розміром бізнесу та обсягом операцій, а покупка STVA дала ще й залізничні активи у вигляді 2600 вагонів, яких у компанії раніше не було. Угода робить Groupe CAT одним з найбільших в Європі бімодальних власників логістичних транспортних засобів.

Поряд із залізничними вагонами Groupe CAT отримує від STVA 31 компаунд-центр, парк з 725 автовозів і 2000 співробітників. У сукупності Groupe CAT тепер управляэ парком з 1700 автовозів і 2600 залізничних вагонів, 96 компаунд-центрів і понад 8000 співробітників.

Алехандро Форбс, генеральний директор Groupe CAT, сказав, що останнє придбання поліпшить конкурентоспроможність компанії за рахунок оптимізації і об'єднання ресурсів, а також обсягів і кращих практик.

Groupe CAT перевезла понад 5 млн автомобілів і 766 000 тонн запасних частин і компонентів в 2016 році. Оборот в минулому році склав 1,2 млрд євро. STVA, тим часом, перевезла 2,8 мільйона нових і старих автомобілів.

« Повернутися